Kırgın Çiçekler yeni 98. bölüm fragmanı izle Kırgın Çiçekler son 96. bölümde Serkan öldü mü – Son Dakika Dizi Haberleri

0
13

Kırgın Çiçekler yeni 98. bölüm fragmanı yayında mı Kırgın Çiçekler son 97. son bölümünde neler oldu sorusu dizi severler tarafından şimdiden merak ediliyor. Dizinin tekrarını izlemek isteyenler için haberimizde yer alan “Kırgın Çiçekler son bölüm izle” linki üzerinden Kırgın Çiçekler 97.bölüme ulaşabilirler. Dizide konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler.Kader’in babasını aramaya devam ettiği Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı ile genç kızın ümitsizliğinin devam edeceğini gösterdi. Meral ile bir görüşme gerçekleştirerek babasını araştıracağını ifade eden Kader, kız arkadaşından beklemediği bir yanıt alacak. “O seni merak etseydi arar bulurdu” diyen Meral, Kırgın Çiçekler dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümünde bir itirafta bulunacak.

Kırgın Çiçekler son bölümde şarkı söylemek için çıktığı sahnede fenalaşan Serkan’ın durumu arkadaşlarına büyük panik yaşatmıştı. Hastalığı ile mücadele eden Serkan, Emre Aydın’ın kendisini sahneye davet etmesiyle büyük sevinç yaşamış ancak sahnede fenalaşınca arkadaşları apar topar kendisini hastaneye kaldırmıştı.

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜM ÖZETİ

“Ne annem var ne babam… Resmen kimsesizim ben!”

Kırgın Çiçekler dizisinde bu hafta Konserde bayılan Serkan, hastaneye kaldırılır. Doktorlar durumunun ciddi olduğunu söylerler. Serkan yaşam savaşı verirken Cemre perişan haldedir. Ejder evden gitmek için Meral’den yüklü bir para ister. Ali ve Eylül giderek yakınlaşmaktadır. Kader aile geçmişini araştırmaya kararlıdır. Meral gerçeği öğrenmemesi için bir oyun oynayarak Kader’i inandırır. Meral, Kader’in çok üzüldüğünü görünce pişman olur. Bütün olacakları göze alarak gerçeği söylemeye karar verir.

KIRGIN ÇİÇEKLER 96. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan’a sürpriz

Kırgın Çiçekler dizisinde geçtiğimiz hafta Ejder’in annesinin arkadaşı olduğunu anlayan Kader, babasının kim olduğunu öğrenmek için Ejder’le konuşmaya karar verir. Meral engel olmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. Ali ve Feride’nin araştırdığı Rahmi Bey olayıyla ilgili şok bir gelişme yaşanır. Serkan, herkesin hasta olduğunu bildiğini öğrenir. Güney, Serkan’a sürpriz yaparak en sevdiği sanatçıyla sahneye çıkmasını sağlar. Hastalığını kritik bir evresinde olan Serkan, son gücünü sahnede tüketir…

KIRGIN ÇİÇEKLER 97. BÖLÜM FRAGMANI

OYUNCULAR

Özgür Çevik Toprak

Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar Feride

Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz

Eylül 16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız Songül

16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül’ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan Cemre

16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor…

Çağla Irmak Kader

16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor…

Aleyna Solaker Meral

16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

KIRGIN ÇİÇEKLER BÜYÜDÜ!

Kırgın Çiçekler dizisi üçüncü yılını kutluyor. Diziyle birlikte üne kavuşan beş genç kız, senaryo ilerledikçe büyüdü, yetiştirme yurdundan çıktı ve hayata atıldı. Üstelik bu sadece canlandırdıkları karakterlerin yaşadıkları değildi… Gerçek hayatta da arkadaş olan Hazar Motan, Aleyna Solaker, Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Çağla Irmak tıpkı karakterleri gibi büyüdüler.

İlk set gününüzü hatırlıyor musunuz?
Hazar Motan: Hafif bir gerginlik vardı hepimizde.
Çağla Irmak: Hepimiz aynı korkuları yaşamışız aslında. Sonradan konuşunca anladık ki, beş kız nasıl aynı ortamda kavga etmeden, gerginlik olmadan çalışacağız endişesi varmış hepimizde. Çünkü illa ki bir maraz çıkar. Ama bizim aramızda bunca yıldır hiç öyle bir şey olmadı. O yüzden belki de üçüncü sezonumuzda başarıyla devam edebiliyoruz.
Aleyna Solaker: Çoğu kişi inanmıyor aramızdaki dostluğa, “Nasıl anlaşabiliyorsunuz?” diye soruyorlar. Ama çok iyi anlaşıyoruz.
Çağla Irmak: Yaz tatillerimizi bile birlikte yapıyoruz (gülüyor).

Birbirinize dair ilk izlenimleriniz nasıldı?
A. S: Çağla’yı inanılmaz cana yakın, samimi bulmuştum.
H. M: Yapım şirketinde okuma provasında tanıştıktan sonra Çağla ile beraber eve dönmüştük. Orada kaynaşmıştık.
Gökçe Akyıldız: Hiçbirimiz birbirimizi tanımıyorduk, ilk günümüz aynı salonda oturuyoruz, Çağla geldi ve “Niye konuşmuyorsunuz?” diye sohbete başladı. Birbirmizi tanımlarsak şöyle bir sonuç çıkabilir, Çağla aşırı çılgın. Aleyna çok komik. Hazar özü sözü bir, sakin, olgun. Hazar hepimizin akıl danıştığı kişi.

Bu işle birlikte büyüyüp, olgunlaştığınızı düşünüyor musunuz?
A.S:
Kesinlikle büyüdüm.
Ç.I: Zaten bu görünür bir şey, birbirimizin büyüdüğünü de görüyoruz.
H.M: Aleyna sakinleşti, duruldu. Damla da sakinleşti, daha hareketliydi ilk başlarda.
G.A: Çağla’nın gözümüz önünde boyu uzadı. Karakteri oturdu. Ve başka bir insan oldu. En büyük değişim Çağla’da sanırım. Aleyna çok olgunlaştı.
Ç.I: Gökçe de çok büyüdü. Bakış açısı, iletişim biçimi değişti. Çok duvarları vardı, sert köşeli biriydi. Onları bir nebze olsun yumuşattı. Hazar’ın oturmuş bir karakteri vardı, o çok değişmedi. O bizim değişmemizi izleyen ve yorumlayan kişi.
G.A: Ben evlendim bile… Temmuz’da ekipten biriyle evlendim. Hayatımda epey değişim oldu. Evlilik teklifi aldığımda bile yanımdalardı.

Kız arkadaşlar kıymetli mi size göre?
Ç.I: Bu kızlar üniversite arkadaşım gibi. Sanki bir dizi ortamında değiliz de, üniversite kankalarıyız.
H.M: Birbirimizle iyi anlaşıyor olmamız çok avantajımıza oldu. İyi zamanlarımızda, kötü zamanlarımızda birbirimize destek olduk, güç aldık. Karavanda dertleştiğimiz çoktur.
G.A: Yaşadıklarımız için bir arada çözüm üretmeye alıştık aslına bakarsanız.

Bu dizi bittiğinde nasıl hissedeceksiniz?
G.A: Duygularımın beşe bölündüğünü hissediyorum. Kızlardan biri bu iş bitip başkasına başladığında kendim başlamış gibi onun sevincini yaşayacakmış gibi hissediyorum. Çünkü bu kadar süre boyunca tek bir sorun yaşanmaz mı? Biz yaşamadık. Evde sıkılıp, “Sete gideyim de kızları göreyim, enerjim yükselir” dediğim çok olmuştur. Çünkü orası benim enerjimi yükseltiyor.
Ç.I: Kırgın Çiçekler benim için bir iş değil, hayatımın bir dönemiydi. 17 yaşımda girdim şimdi 20 yaşımdayım. Burası bize bir okul oldu.
H.M: Aile olduk biz. Bittiğinde bir süre boşluğa düşeceğimden eminim. Çünkü sete keyif almaya geliyoruz. En bıkkın olduğumuz anda bile keyif almaya uğraşıyoruz. Sahnelerde ekran başındakiler bizi ağlarken görüyor ama onlar çekilirken biz de gönül ortaklığı yapıyoruz. Zaman zaman o sahneye kaptırıp uzun uzun ağladığımız çok oluyor.
A.S: Çok özlerim hepsini. Her gün görmeye alıştığım insanlar çünkü.

Stiliniz değişti mi bu yıllar içinde?
G.A: Sette hiç makyaj yapamıyoruz. Karakterimiz bunu gerektiriyor çünkü. Ama izin günlerinde makyaj yapmaya başladım, kendimi iyi hissediyorum.
A.S: Sabah hiç yapmam, akşam çıkacaksam yaparım.
Ç.I: Televizyonda kendini gördükçe insan, neyin yakışıp yakışmadığını daha iyi analiz edebiliyor. Bunca yılda düz saçın bana asla yakışmadığını anladım.

Ağlamaya doydunuz mu dizi boyunca?
Ç.I: Doyduk galiba. Eskiden daha çok ağlıyorduk aslında. Ve eskiden alışmıştık. Şimdi ağlamak daha zor geliyor.
H.M: Ağlamayı unutuyormuşum gibi geliyor. İki üç hafta ağlama sahnem yoksa ve birden sahne yazıldıysa, geriliyorum. Acaba ağlayabilecek miyim diye tedirgin oluyorum.

Tüm bu süre zarfında yatırım yaptınız mı?
H.M: Ufuk tefek şeyler yaptık, birikim daha çok. Araba alanımız oldu, eve çıkanımız oldu.

Bundan sonrasında ne olacağını umuyorsunuz?
H.M: Hiçbir şeyin kesinliği yok. Bu proje devam da edebilir. Kafamda soru işaretleri var.
G.A: Bu iş bitince, kızların her birinin yeni bir işe başlayacağına dair hiçbir soru işaret yok kafamda. Onları tek tek ayrı projelerde hayal ediyorum. Tekli performanslarını görmek istiyorum. Kendi adıma da hayallerim bu yönde.

Sektörü de takip ediyor musunuz?
G.A:
Ediyoruz tabii. Nasıl işler giriyor, neler oluyor diye. Bir dönem, bizim işin tuttuğu ilk dönem, yurt mevzusu epey kullanıldı. Hep yetimhane hikayeleri vardı. Bu sezon fakir hikayeleri, dramlar ağırlıkta, polisiyeler de var. Bu işte bize güvendiler. Üç buçuk sezondur devam ediyoruz. Bu yüzden yeni işlerde bizim gibi ünlü olmayan insanlar tercih edilmeye başlandı. Bir şeylerin önünü açtık sanki. Genç, yetenekli, dinamik bir enerjisi olan cast’lar daha çok oluşmaya başladı.
Ç.I: Bizim işin seyirci çekmesinin nedenlerinden biri her şeyin olması. Çünkü dram var, yoksulluk var, polisiye var, yetimhane var. Üç dizi izlemek yerine tek dizi izliyor seyirciler (gülüyor). Her şey var bizim dizide. Umarım yeteneğe daha çok bakılır bundan sonra işlerde. Elbette güzellik önemli ama yetenek insanı güzelleştirir.
H.M: Sahneden her çıktığımızda ne kadar güzel göründüğümüze değil, oynayıp oynayamadığımıza baktık hep. Bundan sonra da, yeteneğin dikkate alındığı işlerde olmayı çok isteriz.
G.A: Biz aynaya bakıp sahneye başlamıyoruz. Önemli olan tek şey role girebilmek oluyor bizim için. Zaten güzel çıkmak gibi bir derdimiz yok. Bu içtenlik de yansıdı seyirciye.

Sokakta tanınıyorsunuz değil mi?
H.M: Beni çok tanımıyorlar ama Gökçe’yi tanıyorlar. Bir yemeğe gittiğimizde onu tanıyıp yanımıza gelirler, beni sonradan fark ederler. Çünkü gözlük takıyorum normalde.
G.A: Seyircimiz aniden karşılaşmışız gibi değil de, zaten tanışıyormuşuz gibi tepki veriyor, “Naber Songül ya, kızlar nerde kızlar?” diye gelen çok oluyor. Aileden hissediyorlar bizi. Elbette biz de bozuntuya vermiyoruz. Böyle yakın hissetmeleri çok güzel.

Haber Kaynağı

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir