“(Adil Öksüz’le İlgili İddialar) CHP’li Siyasetçiler Kim Eline Neyi Tutuşturuyorsa Onu…

0
2

– Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’ın açıklaması
ÇORUM – AK Parti Bayat İlçe Kongresi’ne katılmak üzere Çorum’un Bayat ilçesine gelen Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ: “(Adil Öksüz’le ilgili iddialar) Bizim muhalefet uçuyor mu, dökülüyor mu desem şaşırdım. Ellerine ne geliyorsa, önlerine ne konuyorsa hemen alıp kullanıyorlar bunu. Bir sorma gereği bile duymuyorlar bu doğru mu, bilgi teyit edildi mi? Ama gözüküyor ki CHP’li siyasetçiler kim eline neyi tutuşturuyorsa onu konuşuyor. Bu sadece CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan’ın işi değil, Sayın Kılıçdaroğlu da aynısını yapıyor. Hatırlarsanız, ‘Benim elimde belgeler var, açıklayacağım da açıklayacağım…

Şimdi Adil Öksüz’le olan konu da aynı. Yakalama kararı çıkmış, arkasından bütün Türkiye’de Adil Öksüz aranıyor, havaalanlarında, gümrük kapılarında, her yerde aranıyor ama ne hikmetse Adil Öksüz kendi kimliği ile uçaklara biniyor. O ilden o ile gidiyor. Türkiye’nin polisi, güvenlik güçleri bu Adil Öksüz alçağını yakalamıyor. İddia bu ve bunu da bir gazete manşete taşıyor. Ben tabi Bülent Tezcan’ın hamlığını anlıyorum ama Saygı Öztürk gibi usta bir gazeteci nasıl tufaya geldi onu anlamadım.”

Kaynak

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir