Çoban Yıldızı yeni 15. bölüm fragmanı Çoban Yıldızı yayınlanan son bölüm FOX TV’de – Son Dakika Dizi Haberleri

0
25

Çoban Yıldızı 15. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından FOX TV’de yayınlandı. Sevilerek seyredilen ve perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam eden Çoban Yıldızı dizisi yine takipçilerinin nefeslerini kesen bir bölümle ekrana geldi. Çoban Yıldızı yeni bölümde neler olacak? sorusunun cevabı ve yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı dizinin takipçileri tarafından araştırıyor. Çoban Yıldızı son bölümde, bütün Karakaya ailesinin önünde Zühre’nin namusu tescillenmiştir. Ancak bu Zekkar’ı durdurmaya yetmez. İntikam hırsıyla herkesi karşısına aldı. Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar gibi isimlerin yer aldığı Çoban Yıldızı dizisinin 15. yeni bölümü 8 Haziran 2017 Perşembe akşamı FOX TV’de saat 20.00’de ekrana gelecek. İşte, Çoban Yıldızı 15. yeni bölüm fragmanı…

ÇOBAN YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bütün Karakaya ailesinin önünde Zühre’nin namusu tescillenmiştir. Ancak bu Zekkar’ı durdurmaya yetmez. İntikam hırsıyla herkesi karşısına alır. Fikret’in ise artık Zekkar’ın yaptıklarına tahammülü kalmamıştır, o da kılıçlarını çeker.

 

ÇOBAN YILDIZI SON BÖLÜM İZLE FOX TV

 

Zühre’nin gidişini bir türlü hazmedemeyen Seyit ne yapacağını bilemez. Necmi saldırı sonrası Seyit’i yanına almak ister ama Seyit henüz kararını vermemiştir. Sırma kızının kim olduğunu öğrenirken yalnız değildir. Zekkar ona Sırma’dan daha önce ulaşacaktır. Bu hesaplaşma herkesin hayatında yeni bir dönemin başlangıcıdır.

ÇOBAN YILDIZI KONUSU NEDİR?

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.

 

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık.

 

Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, her şeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.

 

Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

ÇOBAN YILDIZI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Şükrü Özyıldız (Seyit Sahir) Seyit, İbrahim ile Cevahir’in ilk çocuğu olarak Kapadokya’da dünyaya gözlerini açar. Dedesi Mustafa’dan taş ustalığını öğrenerek büyüyecektir. Seyit dürüst, mert, değerlerine bağlı biridir. Seyit, Zühre’ye aşık olmakla nasıl bir cehenneme düşeceğini bilse de, kendini Zühre’den uzak tutamaz. Yerlerinden yurtlarından olurlar. Ama Seyit yılmaz.

 

Selin Şekerci (Zühre Filiz) Zühre tuttuğunu koparan, isyankar, güzel ve masum bir kızdır. Ama güzelliği mutluluk vermez ona. Zühre on yaşından itibaren annesiyle Niğde’de tarlalarda çalışıp, evde halı dokumuştur. Babasının onu istemediği biriyle evlendirmesine karşı çıkar ve kendisi için çizilen hayatı kabullenmez. Tüm bu karmaşada, Fikret’in intikam hırsının, Zekkar’ın çılgınca aşkının, ailenin baskılarının karşısında dimdik dururken kalbini ısıtan hep Seyit olacaktır.

 

Selim Bayraktar (Zekkar Karaya) Zekkar, Kapadokya’nın zengin ve güçlü ailelerinden Fikret Karakaya’nın oğludur. Kapadokya’da doğar, büyür. Oğlu Ali ile birlikte İstanbul’da bir gece kulubü işletir. Bu mekanı mesken tutarak işlerini yürütürler. Bu yolla çok zengin olmuşlardır. Zekkar, kimi, neyi istiyorsa sahip olur. Hikayenin en güçlü karakterlerinden biridir.

 

Menderes Samancılar (Fikret Karakaya) Kapadokya’da doğar büyür. Karakaya ailesinin başıdır. Fikret, güçlü olanın ayakta kalacağına inanır ve öyle yaşar. Zayıf olana tahammülü yoktur. Her istediğini elde edebilen, zaaflarına yenik düşmeyen Fikret’in karşısına Zühre gibi asi biri çıkınca yanarken onu da yakmak, canını acıtanın canını almak üzere intikam planlarına kollarını sıvar.

Haber Kaynağı

Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
  Subscribe  
Bildir